OKTAGON MMA 36

EVENT OKTAGON MMA 36
Date Saturday 15 October 2022
Venue Festhalle, Frankfurt, Germany
LIVE OKTAGONTV.COM

Velkolepý OKTAGON 36: Odveta Eckerlina s Oliveirou a Petráškův nejtěžší souboj kariéry proti Pützovi

Při 1. turnaji v Německu OKTAGON vyprodal celou Festhalle a stal se nejúspěšnější MMA akcí v historii Německa. Nyní opět posuneme level! Kromě Eckerlina, Petráška a Pütze se připrav na epické bitvy Veličković vs. Apollo, Krištofič vs. Polívka, Jungwirth vs. Kertész. Kimball vs. Moeil a další slavné fightery jako Mikulášek, Bartl, Poppeck či britská MMA legenda Hathaway.

Petrášek jde do nejtěžšího souboje kariéry proti nejlepšímu německému zápasníkovi všech dob a vítězi bitvy o Německo Stephanu Pützovi.

Největší německá MMA superstar Christian Eckerlin vletí ve Frankfurtu do odvety proti brazilské mašině Oliveirovi. Souboj bude o to peprnější, že jejich první souboj, který Eckerlin vyhrál, byl poté anulován kvůli spornému kopu do slabin, po němž se Eckerlin skácel k zemi a De Oliveira ho mohl ukončit.

Zápas světové úrovně slibuje bitva dvou bývalých titulových vyzyvatelů – elitního Veličkoviće proti „Apollovi“ Silvovi.

Do boje se po 8 měsících vrací „Pirát“ Krištofič, s nímž si to již musí rozdat „Gameover“ Polívka o lepší pozici v žebříčku střední váhy.

A dojde ještě k jedné odvetě – dvou miláčků publika. Nesmrtelný „The Kelt“ Jungwirth s 3 KO vítězstvími po sobě chce před domácím publikem oplatit těsnou porážku chladnokrevnému Kertészovi.

Další zápasník, kterého milují davy, je „Grizzly“ Kimball, který chce „rozpárat“ šampiona těžké váhy 3 různých organizací Moeila.

Těšte se i na „Babu Jagu“ Mikuláška, Bartla, Bahníka anebo #2 polotěžké váhy v Německu Poppecka.

Dočkáte se také velkého návratu britské MMA modly Hathawaye se 7 vítězstvími z 9 zápasů v UFC, který je skutečným bojovníkem nejen v kleci, ale i v životě s nelehkou chorobou.

Updated: October 15, 2022 — 5:40 pm